Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Świąteczne śniadanie i paczki

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Jak co roku Gmina Świebodzice przygotowuje wielkanocny posiłek oraz paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców miasta.

Tegoroczne „jajeczko” odbędzie się w Wielką Sobotę, 30 marca, w jadłodajni prowadzonej przez Spółdzielnię Socjalną „ZINA”. Wspólny posiłek świebodziczanie zjedzą wraz z burmistrzem Bogdanem Kożuchowiczem, radnymi oraz duchowieństwem. Śniadanie rozpocznie się o godz. 9.00. A tuż przed uroczystym posiłkiem będą rozdane paczki żywnościowe, których miasto przygotowało ponad 450. W paczce o wartości około 50 zł obdarowani znajdą m. in. wędliny na świąteczny stół i kurczaka.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka