Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świąteczne spotkanie u seniorów

Poniedziałek, 28 marca 2016, 10:30
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świąteczne spotkanie u seniorów
Fot. www.swiebodzice.pl
Doroczne spotkanie z okazji świąt wielkanocnych w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów odbyło się we wtorek, 22 marca. Wyjątkowo dopisali goście i przyjaciele organizacji, a o przeżycia duchowe jak zawsze zadbali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Świebodzicach, przedstawiając wzruszające misterium.

Wśród zaproszonych gości byli: Posłanka za Sejm RP Katarzyna Mrzygłocka, Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Klepiec, Prezes OSiR Świebodzice Janusz Zieliński, Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Piotr Zalewski, Bogusław Krzysztofowicz właściciel firmy Hades, Jan Nowakowski, właściciel firmy Toyota Nowakowski, oraz Grzegorz Glegoła, szef Towarzystwa Lotniczego w Świebodzicach i Ilona Szczygielska kierownik Wydziału Promocji UM.

Błogosławieństwo i wyjątkowe życzenia świąteczne złożył ksiądz Mirosław Benedyk z parafii pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

Serdeczne życzenia spokojnych i radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego złożyli seniorom także posłanka Mrzygłocka i burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Zanim jednak można było już usiąść za stołem i podzielić się wielkanocnym jajkiem, goście wysłuchali mini koncertu w wykonaniu zespołu Akord pod kierownictwem Teresy Małeckiej, obejrzeli także poruszający spektakl w wykonaniu grupy Aniobełki z ZSS. Rozstrzygnięto także konkurs na ozdobę wielkanocną, a pisemne podziękowania za wsparcie i współpracę ze Związkiem prezes Jan Welc przekazał na ręce Bogusława Krzysztofowicza, Jana Nowakowskiego, Janusza Zielińskiego i Piotra Zalewskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group