Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 960
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Świąteczne spotkanie w UG w Świdnicy

Sobota, 23 grudnia 2017, 13:47
Autor: red
Gmina Świdnica: Świąteczne spotkanie w UG w Świdnicy
Fot. Gmina Świdnica
Wigilia to taki piękny czas, kiedy przy stole mamy bliskich. Przy naszym wigilijnym stole zgromadziliśmy osoby, którym chcielibyśmy podziękować za rok współpracy, za wsparcie. Bez Państwa ta nasza praca byłaby niemożliwa – mówiła wójt gminy Teresa Mazurek, podczas dorocznego spotkania wigilijnego w Urzędzie Gminy Świdnica.

Święta Narodzenia Pańskiego to czas, w którym każdy człowiek doświadcza Wielkiej Miłości Jest taki dzień w roku, na który wszyscy czekamy i za którym tęsknimy, gromadząc się przy wspólnym stole. To już tradycja, że przy wigilijnym stole w Urzędzie Gminy spotykają się parlamentarzyście, samorządowcy, duchowieństwo, przedstawiciele urzędów, radni, sołtysi, członkinie kół gospodyń, organizacji pozarządowych, prezesi, dyrektorzy i kierownicy firm oraz instytucji na co dzień współpracujących z samorządem gminy Świdnica.

Wspólne kolędowanie, łamanie się opłatkiem i występ kolędników z ZPiT „Bystrzyca” oraz uczniów ze SP w Witoszowie Dolnym towarzyszyły dziś tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na zaproszenie władz gminy Świdnica. Sala narad Urzędu Gminy wypełniona była po brzegi. Przy wspólnym stole łamano się opłatkiem, składając sobie nawzajem najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta i nowy 2018 rok. Wśród życzeń najmocniej podkreślano potrzebę pokoju i spokojnej atmosfery oraz Bożego błogosławieństwa w codziennym trudzie. Ksiądz Biskup Dec życzył wszystkim dobrych świąt i wszystkiego, co łączy, a nie dzieli.

Wójt Teresa Mazurek podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i złożyła życzenia z okazji nadchodzących Świąt.
- Życzę zdrowia, miłości, pokoju i wzajemnego zrozumienia na święta Narodzenia Pańskiego i na Nowy Rok. Życzę na te najpiękniejsze święta w roku by moc wigilijnego wieczoru promieniowała na cały 2018 rok, a siła jaką daje życzliwość i otwartość serc, towarzyszyła nam każdego dnia. Jednak nade wszystko niech dopisuje zdrowie - mówiła wójt gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group