Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świąteczne spotkanie z mieszkańcami

Niedziela, 27 grudnia 2015, 6:40
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świąteczne spotkanie z mieszkańcami
Fot. www.swiebodzice.pl
Jak co roku władze samorządowe miasta, duchowieństwo, radni oraz ordynariusz Diecezji Świdnickiej JE biskup Ignacy Dec spotkali się z najbardziej potrzebującymi wsparcia mieszkańcami Świebodzic, by złożyć świąteczne życzenia i podzielić się opłatkiem. Do wspólnej wieczerzy wigilijnej w hali sportowo–widowiskowej OSiR Świebodzice sp. z o.o. zasiadło około 200 osób. Opłatkowe spotkanie poprzedziła msza święta, odprawiona w kościele pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

Świąteczne potrawy pobłogosławił ksiądz biskup życząc wszystkim, by nastrój, radość i duchowe przeżywanie Bożego Narodzenia towarzyszyły nam przez cały rok.

Najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne przekazał także Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz. Po odśpiewanej wspólnie kolędzie rozpoczęło się składanie życzeń i dzielenie opłatkiem, a następnie wszyscy zasiedli do stołu, by skosztować tradycyjnych, bożonarodzeniowych potraw: barszczu z uszkami, ryby, pierogów czy makowca. O świąteczny akcent muzyczny zadbał zespół Akord, który wykonał najpopularniejsze, polskie kolędy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group