Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świąteczne spotkanie z przyjaciółmi

Piątek, 21 grudnia 2012, 0:01
Aktualizacja: 0:02
Autor: red.
Świebodzice: Świąteczne spotkanie z przyjaciółmi
Fot. użyczone
Już po raz szósty burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz spotkał się na „opłatku” ze świebodzickimi przedsiębiorcami, szefami instytucji i wszystkimi tymi, którzy w różny sposób wspierają miasto. Wigilijne spotkanie odbyło się w środę, 19 grudnia, w Miejskim Domu Kultury.

- To dla mnie zaszczyt, że mogę gościć dziś tylu przyjaciół – podkreślał podczas powitania burmistrz Bogdan Kożuchowicz.Chciałbym wyrazić wielką wdzięczność za to, że aktywnie wspierają Państwo nasze przedsięwzięcia; my z kolei staramy się służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Ta dobra współpraca jest dla mnie niezwykle cenna.

Podkreślał to także w swoim wystąpieniu Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans. Jako Rada Miejska staramy się tworzyć dla Państwa przyjazne prawo – mówił przewodniczący.

Zanim rozpoczęła się najmilsza część uroczystości czyli wręczenie podziękowań i podarunków szefom firm i instytucji, wysłuchaliśmy mini recitalu w wykonaniu artystów Piwnicy pod Baranami: Tamary Kalinowskiej (śpiew, gitara), Michała Półtorak (skrzypce), Pawła Pierzchały (fortepian). Betlejemskie Światełko Pokoju jak co roku przywiózł do Świebodzic harcmistrz Piotr Pamuła, szef świdnickiego Hufca ZHP. Później wszyscy zebrani tradycyjnie złożyli sobie świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group