Czwartek, 9 kwietnia
Imieniny: Dobrosławy, Mai
Czytających: 771
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świątecznie i wesoło w SP 1

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 5 kwietnia 2012, 8:44
Aktualizacja: 8:46
Autor: red
Fot. użyczone
Święta Wielkiej Nocy są wyjątkowe. Skłaniają ku refleksji nad własnym życiem, ale przede wszystkim niosą radość i nadzieję.

Są to święta religijne, lecz wiążą się z nimi różne tradycje i zwyczaje, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Pięknie przedstawiły je dzieci z klas drugich Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdnicy.

Barwnie i z humorem mówiły o święceniu palemek, przygotowaniach do świąt, różnych sposobach ozdabiania jajek, tradycyjnych pokarmach, które znajdują się w koszyczkach i na stole. Polała się też woda – dzieci przypomniały wszystkim, że lany poniedziałek już za kilka dni. Nie zabrakło także muzycznych akcentów – drugoklasiści z werwą odśpiewali kilka piosenek, skłaniając widownię do uśmiechu i gromkich braw.
Święta tuż, tuż, więc życzymy Państwu ciepłych, rodzinnych, pełnych nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także słonecznych spotkań z budzącą się do życia przyrodą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~mysza 5-04-2012 23:20
Wreszcie coś fajnego co się robi w szkołach i nie jest to szkoła 315. Bo jak już widzę jakiś nowy atrykuł o szkole to ciągle tylko szkoła 315. Rozumiem,że mają jakieś układy ale już nie chcemy o nich wiecej czytać.
~abc 6-04-2012 8:17
A czyja to wina, że o innych szkołach nic nie ma? Dyrekcji i nauczycieli bo nie chce im się do redakcji portali i gazet nic wysyłać. 315 wysyła i bardzo dobrze, ma darmową reklamę. Układy tak, tak, hahaha śmieszne:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group