Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Świąteczny klimat

Czwartek, 14 grudnia 2023, 13:31
Autor: red
Dobromierz: Świąteczny klimat
Fot. UG Dobromierz
W miniony weekend odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy w Centrum Turystycznym Granitowego Szlaku w Dobromierzu. Dopisało wszystko! Państwa obecność, fantastyczni wystawcy, wspaniała atmosfera i zimowa aura. Był to dzień miłych spotkań oraz ciekawych występów.

Podczas świętowania można było zakupić wspaniałe wyroby rękodzielnicze, smaczne potrawy i napoje, miody, syropy, chleby i inne smakołyki. A wszystko to przy akompaniamencie świątecznych utworów i występów artystycznych najmłodszych mieszkańców gminy, Marcina Malinowskiego, zespołu Dobromierzanie i zespołu Wójciki.

W najbliższych dniach czekają nas kolejne świąteczne spotkania. W niedzielę, 17 grudnia od godz. 13:00 zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Roztoce. Na gości czekać będzie moc atrakcji: występy, loteria fantowa, domowe ciasta, pierogi, uszka oraz świąteczne ozdoby.

Dwa dni później, we wtorek 19 grudnia o godz. 17:30 uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobromierzu organizują w hali sportowej Jasełka, na które zapraszają wszystkich mieszkańców. Podczas tego świątecznego wydarzenia będzie można również zakupić pyszne ciasto, pierniczki i ozdoby świąteczne, które przygotuje Rada Rodziców.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group