Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 606
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Światowy Dzień Bezpieczeństwa w żarowskim Electroluxie

Wtorek, 31 stycznia 2017, 10:50
Aktualizacja: 10:52
Autor: red
Żarów: Światowy Dzień Bezpieczeństwa w żarowskim Electroluxie
Fot. UM Żarów
W ramach obchodów Światowego Dnia Bezpieczeństwa, żarowska fabryka zmywarek Electrolux została nagrodzona statuetką "Most improved in Safety Global Award Winner Europe & Middle East Region 2016" dla najbezpieczniejszego zakładu.

To dowód na to, że firma stawia na bezpieczeństwo, zwłaszcza swoich pracowników.
- Po raz siódmy Electrolux w Żarowie obchodzi Światowy Dzień Bezpieczeństwa. W naszej firmie bezpieczeństwo, szczególnie pracowników i całej załogi jest fundamentem naszej działalności operacyjnej i priorytetem, z którym nie negocjujemy. Zależy nam na tym, aby tworzyć bezpieczne miejsca pracy, aby nasi pracownicy czuli się bezpieczni, zarówno w domu, jak i pracy - mówi Paweł Sowicz dyrektor fabryki Electrolux Poland w Żarowie.

Światowy Dzień Bezpieczeństwa w żarowskim Electroluxie, jak co roku obchodzony był z udziałem wszystkich pracowników. Nie zabrakło konkursów, pokazów czy testów wiedzy o BHP, w których nagrodami były sprzęty AGD marki Electrolux. Nagrody powędrowały także do dzieci pracowników za udział w konkursie plastycznym "Bezpieczeństwo i ochrona środowiska oczami dziecka" oraz "Postać BHP i ochrony środowiska". Nie zapomniano również o poczęstunku dla całej załogi fabryki.
- Staramy się działać proaktywnie i włączać w te działania naszych pracowników. Nagroda, którą otrzymała dziś firma Electrolux w Żarowie to nagroda za najlepszy postęp zakładu w Europie. Jesteśmy najbardziej bezpiecznym zakładem, jeżeli chodzi o produkcję AGD w Polsce. Po raz siódmy już celebrujemy "Safety Day", czyli Światowy Dzień Bezpieczeństwa w naszej firmie i po raz drugi otrzymaliśmy nagrodę. Pierwszy raz za najlepszą poprawę, a kilka lat wcześniej za najlepszy wyniki, jeśli chodzi o zakłady europejskie - wyjaśniał Piotr Statuch kierownik działu BHP i Ochrony Środowiska w zakładzie Electrolux Poland w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group