Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 897
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnica będzie promować swoje walory na największych targach turystycznych w Europie

Sobota, 5 marca 2016, 7:24
Aktualizacja: 22:53
Autor: opr.red.
Świdnica: Świdnica będzie promować swoje walory  na największych targach turystycznych w Europie
Fot. red.
Miasto Świdnica weźmie udział w największych w Europie Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin 2016, które odbędą się od 9 do 13 marca na terenach Messe Berlin.

ITB Berlin to targi turystyczne, na które zjeżdża się cały świat. W czasie ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło w nich udział ponad 10 000 wystawców ze 186 krajów, którzy byli zlokalizowani w 26 halach, a liczba odwiedzających sięgnęła ok. 115 000 osób.

Świdnica podczas ITB Berlin zaprezentuje swoją ofertę razem z pozostałymi członkami Lokalnej Organizacji Turystycznej „Aglomeracja Wałbrzyska”, której miasto jest członkiem od stycznia 2016 roku. Na wspólnym stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej zlokalizowanym w hali 15.1, pracownicy Wydziału Promocji Miasta i Referatu Turystyki Urzędu Miejskiego, będą przedstawiali walory turystyczne miasta i zapraszali do wizyty w Świdnicy.

Targi berlińskie to kolejna tego typu prezentacja, w której w tym roku Świdnica bierze aktywny udział. W lutym pracownicy urzędu zachęcali do zapoznania się z urokami, walorami, wydarzeniami kulturalnymi oraz propozycjami inwestycyjnymi Świdnicy podczas Tour Salon w Poznaniu oraz targów, zorganizowanych w Hali Stulecia we Wrocławiu. Teraz przyszedł czas na zachęcanie turystów z zagranicy, aby odwiedzili Świdnicę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group