Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Świdnica na rowery” już w niedzielę

Wtorek, 7 maja 2019, 11:53
Aktualizacja: Piątek, 2 października 2020, 13:42
Autor: red
Świdnica: „Świdnica na rowery” już w niedzielę
Fot. organizatorzy
Zakończyły się internetowe zapisy na jedną z największych imprez rekreacyjnych w mieście, jaką jest Rajd Rowerowy połączony z piknikiem.

Do 6 maja zapisało się prawie 1300 osób. Od środy, 8 maja do soboty, 11 maja w Wieży Ratuszowej, w godzinach od 10.00 do 18.00, pierwsze 1000 osób, które zapisały się na wydarzenie, będzie mogło odebrać opaski startowe koloru zielonego uprawniające do otrzymania pamiątkowej koszulki, poczęstunku i losowania nagród. Pozostali uczestnicy zgłoszeni poprzez formularz również otrzymają opaski, jednak koloru niebieskiego, które uprawniać będą do poczęstunku oraz do wzięcia udziału w losowaniu nagród.

Rajd rowerowy startuje 12 maja o godz. 10.00 spod Bosmanatu nad Zalewem Witoszówka. Osoby, które zapisały się na rajd, a nie zdążyły odebrać opaski w Wieży Ratuszowej, będą mogły tego dokonać w punktach ustawionych przy Bosmanacie od godz. 9.00 do godz. 9.45.

Tegoroczna trasa rajdu wynosi ok. 8,5 kilometra. Meta zaplanowana została tradycyjnie na terenie ŚOSiR przy ul. Śląskiej. O bezpieczeństwo przejazdu uczestników dbać będzie grupa pilotów, Policja oraz Straż Miejska. Trasę przejazdu ilustruje załączona mapka.

Po ukończeniu rajdu, w wyznaczonym punkcie na terenie ŚOSiR, opaski w kolorze zielonym będzie można wymienić na pamiątkowe koszulki, wraz z którymi uczestnicy otrzymają kupony na przygotowany poczęstunek i losowanie nagród. Osoby posiadające opaskę w kolorze niebieskim w wyznaczonych punktach będą mogły wymienić ją na kupon uprawniający do poczęstunku oraz losowania nagród.

W programie przewidziano m.in. pokazy rowerowego freestylu, pokazy fitness, trening funkcjonalny, znakowanie rowerów przez Policję, miasteczko rowerowe dla dzieci, dmuchańce, poczęstunek dla uczestników (ogródek owocowo – warzywny) oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group