Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1167
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnica przedsiębiorcom

Sobota, 29 stycznia 2022, 7:15
Autor: red
Świdnica: Świdnica przedsiębiorcom
Fot. organizatorzy
Przypominamy o akcji „Wspieram lokalnie – Świdnica Przedsiębiorcom”. Prowadzisz biznes w Świdnicy lub najbliższej okolicy? Zaprezentuj się klientom – całkowicie bezpłatnie!

Aby dołączyć do akcji, należy przygotować wizytówkę swojej firmy, która zostanie opublikowana na stronie Świdnica Przedsiębiorcom, w grupie Zakupy w Świdnicy oraz na oficjalnej stronie miasta: www.um.swidnica.pl.

Zasady są proste:

Zrób zdjęcia (max 5) pokazujące Twoją działalność i Ciebie samego przy pracy.
Napisz o sobie (max 1000 znaków), podając: nazwę firmy, imię i nazwisko właściciela, adres firmy, numeru telefonu, asortyment, adres WWW, stronę na Facebooku.
Wyślij to wszystko na: j.lembryk@um.swidnica.pl.
Firmy biorące udział w akcji promocyjnej otrzymają także specjalnie przygotowaną naklejkę „Wspieram lokalnie – Świdnica Przedsiębiorcom” - do przyklejenia na szybę wystawową lub w innym widocznym miejscu firmy.

– Od startu akcji mijają właśnie dwa tygodnie. W tym czasie posty na temat świdnickich przedsiębiorców dotarły łącznie do niemal 90 tysięcy odbiorców! Pokazujemy Wam nie tylko lokalne biznesy, które warto wspierać na co dzień, ale przede wszystkim ludzi, którzy je tworzą – wkładając w to mnóstwo serca, doświadczenia i umiejętności. W ich i swoim imieniu dziękujemy za każde polubienie, komentarz i udostępnienie posta #WspieramLokalnie. Dzięki temu informacja o świetnych produktach i usługach „made in Świdnica” ma szansę dotrzeć do osób, które być może w przyszłości staną się klientami naszych świdnickich przedsiębiorców – mówi Anna Skrzypacz, dyrektor Wydziału Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy, który odpowiada za realizację projektu.

Szczegółowych informacji na temat akcji „Wspieram Lokalnie – Świdnica Przedsiębiorcom” udziela Justyna Lembryk – tel.: 74/ 856 29 77 lub 605 762 069, e-mail: j.lembryk@um.swidnica.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group