Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnica wśród nominowanych do godła „Teraz Polska”

Niedziela, 11 maja 2014, 9:20
Aktualizacja: 9:21
Autor: red.
Świdnica: Świdnica wśród nominowanych do godła „Teraz Polska”
Fot. użyczone
Świdnica znalazła się wśród sześciu gmin nominowanych do wyróżnienia godłem „Teraz Polska”. Jest to polski znak promocyjny, który powstał w 1992 roku. Głównym celem postawionym przez twórców idei Godła jest walka o odrodzenie prestiżu polskiej marki. Najlepsze produkty i usługi wyłaniane są rokrocznie w konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska". Od 2006 r. nagradzane są także gminy.

- Formuła konkursu dla gmin jest otwarta, dlatego o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego mogły wystąpić wszystkie gminy. Cieszymy się, że w tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu wśród sześciu gmin nominowanych do wyróżnienia godłem znalazła się także Świdnica. Mieliśmy okazję reprezentować miasto przed Kapitułą Konkursu w ubiegłym tygodniu podczas prezentacji nominowanych w Warszawie. Teraz czekamy na ich werdykt, który wskaże laureatów konkursu. – informuje Jerzy Legut, dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Celem tegorocznej edycji konkursu jest wyłonienie oraz wyróżnienie najlepszych, pod względem gospodarności oraz atrakcyjności dla mieszkańców i przedsiębiorców, gmin w Polsce. Nagroda będzie promować gminę, podkreślając jej atrakcyjność oraz spełni rolę magnesu przyciągającego mieszkańców oraz inwestorów. Będzie także gwarantem solidności i wzorowej pracy Urzędu.

(UM Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group