Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 885
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdniccy rodzice uczyli się o tym, jak działa mózg dziecka

Sobota, 21 kwietnia 2018, 17:50
Autor: red
Świdnica: Świdniccy rodzice uczyli się o tym, jak działa mózg dziecka
Fot. użyczone
Kwietniowa Akademia Rodzica ściągnęła do Akademii Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy kilkudziesięciu rodziców na darmowe warsztaty pod hasłem „Indywidualne wzorce myślenia”. W maju i czerwcu kolejne podobne wydarzenia w Akademii.

Warsztat poprowadził Paweł Hoffman, psychoterapeuta i trener, który w roli szkoleniowca pracuje od 2000 r. i od 17 lat współpracuje z siecią edukacyjną Akademii Nauki. Przyjechał od do Świdnicy po raz kolejny. I po raz kolejny zadowolony jest z pracy ze świdnickimi rodzicami. - Dziękuję wszystkim za obecność - mówi Paweł Hoffman.

- Na takich warsztatach byłam po raz pierwszy, dla mnie bardzo interesujące spotkanie. Już nie mogę się doczekać następnego - mówi uczestniczka, Elżbieta Wolańska.

W maju odbędzie się warsztat „Agresja - niebezpieczne tabu” z Katarzyną Kubiczek, mamą dwóch synów i córki, trenerką Familylab Polska, która pragnie poprzez swoją pracę wspierać dorosłych w budowaniu świadomych relacji z dziećmi. Co będzie omówione na zajęciach? Zachowania agresywne u dzieci, jak właściwie na nie reagować, jak nauczyć dziecko radzenia sobie z silnymi emocjami i co robić kiedy rodzeństwo ze sobą walczy? Warsztaty zaplanowane są na sobotę, 12 maja, na godz. 10.00.

W czerwcu zaś Malarnia Kreatywna z Wrocławia przeprowadzi w Akademii warsztaty plastyczne Wire-Art – w piątek, 9 czerwca (o godz. 18.00). Przez maj i czerwiec Akademia będzie również gospodarzem „Dietetycznych Rewolucji” stowarzyszenia Mamy co kochamy, które poprowadzą psychodietetyk Karolina Osińska-Marcińczyk, dietetyk kliniczny Agnieszka Kwiatkowska oraz doradca żywieniowy Małgorzata Czerwińska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group