Sobota, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 238
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdniccy studenci–podróżnicy okradzeni

Wiadomości: Barcelona
Niedziela, 15 sierpnia 2010, 15:26
Aktualizacja: 15:28
Autor: KO
Fot. użyczone
W Barcelonie piątek trzynastego okazał się pechowy dla pięciu młodych świdniczan podróżujących starym busem. – Po ponad godzinnym szukaniu parkingu zaparkowaliśmy przed McDonaldem i supermarketami – opowiadają świdniczanie. – Po całym dniu spędzonym w mieście wracamy do busa. Niestety, ktoś nas okradł… Włamał się do busa i zabrał wszystkie torby (5 wielkich toreb podróżnych).

- Straciliśmy całe ubranie, buty, bluzy, spodnie, kurtki, kosmetyki, wszystko co było w torbach. Zostało nam tylko ubranie które mamy na sobie – mówi Karol.

A dzień zapowiadał się pomyślnie... Chłopcy metrem pojechali na stadion FC Barcelona. Ale ponieważ bilet kosztował 19 euro, na Camp Nou wszedł tylko największy fan hiszpańskiej drużyny – Michał. Pozostali zwiedzili świątynię Sagrada Familia i na wypożyczonych rowerach zwiedzali Barcelonę.

- Całe szczęście paszporty i gotówkę mieliśmy przy sobie – mówią podróżnicy. Ich podróż po raz drugi stanęła pod znakiem zapytania (wcześniej mieli problemy z samochodem). Po dyskusji postanowili się nie poddawać.

- Kupimy jakieś tanie ubrania na wyprzedaży i będziemy kontynuować wyprawę. Jesteśmy już zbyt blisko celu – mówią. A ten cel to Maroko.

Więcej na temat wyprawy:
* Świdniccy studenci busem przez świat,
* Bus się sprawdził, można podbijać świat.

A na temat zabobonów i podejścia świdniczan do nich przeczytacie w artykule Kto się boi piątku trzynastego? A stada czarnych kotów?.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

KOMENTATOR 15-08-2010 22:06
hahahaha i co polacy tylko kradną?? nie hiszpanowie też
~trythis 15-08-2010 22:15
'hiszpanie' ale spoko :D
KOMENTATOR 15-08-2010 22:20
hiszPANOWIE , specjalnie tak napisałem :) z polaka miało się mocne dostateczny =

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group