• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 14:10
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 458
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Świdnicka Liga Halowa: Weekendowy rozkład jazdy

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 17 stycznia 2014, 17:58
Aktualizacja: 17:59
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze występujący w rozgrywkach Świdnickiej Ligi Halowej znów rozegrają w ten weekend dwie serie spotkań.

12. kolejka (18.01 sobota)
19.00 ŚFUP – Jako Team
19.30 Mechanik – FC Żubry
20.00 Fenix – Max Orbita
20.30 S.T.E.P. – Ekobud Gaz Strzegom
21.00 Zgoda - Cukrownik
21.30 Power Team – Darbor

13. kolejka (19.01 niedziela)
16.30 Mechanik - Power Team
17.00 Zgoda – FC Żubry
17.30 Cukrownik – Max Orbita
18.00 Ekobud Gaz Strzegom – Darbor
18.30 S.T.E.P. – Jako Team
19.00 ŚFUP – Fenix

Tabela
1. S.T.E.P--------11 - 26 - 53:27
2. Max Orbita---11 - 25 - 34:17
3. Power Team---11 - 22 - 37:28
4. Ekobud--------11 - 21 - 51:28
5. FC Żubry------11 - 20 - 42:23
6. Darbor----------11 - 20 - 54:27
7. Jako Team------11 - 15 - 47:34
8. Mechanik-------11 - 15 - 29:25
9. Cukrownik-----11 - 15 - 52:38
10. ŚFUP----------11 - 9 - 21:27
11. Fenix-----------11 - 3 - 20:87
12. Zgoda----------11 - 0 - 14:93

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group