Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1068
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnicka Piętnastka zbliża się wielkimi krokami

Wtorek, 13 lipca 2010, 21:46
Aktualizacja: 21:57
Autor: MDvR
Świdnica: Świdnicka Piętnastka zbliża się wielkimi krokami
Zawodniczka świdnickiego klubu Hermes, Halina Szczęsna–Radzikowska
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Fani długich dystansów już zacierają ręce na myśl o zawodach, które odbędą się w sobotę 28 sierpnia w naszym mieście. Tego dnia odbędzie się bowiem druga edycja Świdnickiej Piętnastki.

Trasa licząca w sumie 15 km. będzie posiadała atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zawodnicy do pokonania będą mieli trzy rundy, które będą przebiegać kolejno: ulicą Śląską, Pionierów, Parkiem Centralnym, Sprzymierzeńców, Polną Drogą, Wałbrzyską, Słowiańską, Przyjaźni oraz Sadową. Meta usytuowana będzie na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Tegoroczny bieg to nie tylko atrakcja dla samych zawodników, ale święto dla całych rodzin. Organizatorzy planują umożliwić start najmłodszym widzom Świdnickiej Piętnastki. Przewidziany jest Bieg Smerfa skupiający zawodników w wieku 6 i 7 lat, a także stworzenie przedszkola dla małych pociech.

Wszystkie osoby propagujące zdrowy styl życia zapraszamy na start II edycji Świdnickiej Piętnastki. Celującym w zwycięstwo przypominamy, że do imprezy pozostało jeszcze, albo tylko 45. dni.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group