Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 533
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnicki camping laureatem konkursu „Mister Camping 2015”

Wtorek, 1 grudnia 2015, 16:57
Aktualizacja: Środa, 2 grudnia 2015, 7:19
Autor: opr.red.
Świdnica: Świdnicki camping laureatem konkursu „Mister Camping 2015”
Fot. red.
W konkursie na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2015”, organizowanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, świdnicki camping zajął III miejsce.

Ocenie konkursowej podlegał m.in. stan zagospodarowania i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu, czystość i porządek oraz jakość obsługi turystów. Uwzględniane były również opinie turystów krajowych i zagranicznych o campingu.
Laureaci konkursu są rekomendowani i promowani przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w informatorach i na mapach campingowych wydawanych przez PFCC oraz na stronie internetowej federacji www.pfcc.eu, prowadzonej w 23 wersjach językowych, która w bieżącym roku odnotowała ponad 3,3 mln wejść. Najlepsze polskie campingi promowane są także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę” prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.

- Świdnicki camping, dzięki zaangażowaniu pracowników obiektu, świadczy wysoką jakość usług. Przypomnijmy, że tym roku odbył się w naszym mieście Europejski Zlot Caravaningu – Europa Rally 2015 oraz 8 Świdnicki Zlot Caravaningowy – to dowód na to, że Świdnica uważana jest za miłośników caravaningu za świetne miejsce do spotkań i wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzięki kreatywności i przedsiębiorczości osób tam pracujących, w przyszłym roku również znajdziemy się wśród laureatów konkursu – mówi zastępca prezydent Szymon Chojnowski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group