Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 672
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnickie Dietetyczne Rewolucje na starcie

Sobota, 19 maja 2018, 15:30
Autor: red
Świdnica: Świdnickie Dietetyczne Rewolucje na starcie
Fot. organizatorzy
Jak zdrowo jeść? Jak zdrowo żyć? Tego dowiedzą się uczestnicy warsztatów dotyczących zdrowego stylu życia, które ruszają już we wtorek, 22 maja. To tego dnia pierwsza grupa par rodzic–dziecko otrzyma skondensowaną dawkę wiedzy i praktyki za sprawą stowarzyszenia Mamy co kochamy.

- Niechciane kilogramy… Małe pokusy, myślenie „tylko jeden batonik, tylko jeden serniczek” to często droga do nadwagi. Jedząc dużo i słodko, często podsuwamy naszym dzieciom niezdrowe łakocie. Bo to smaczne i łatwe… Warto zmienić te nawyki. Ale razem z dzieckiem! - mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy i nazywa inicjatywę świdnickiego stowarzyszenia „genialną”. - Mamy co kochamy zaprosiły do współpracy specjalistów w dziedzinie zdrowego żywienia. Razem ze swoim dzieckiem nauczycie się odpowiednio dobierać produkty do posiłków i wspólnie pozbędziecie się niechcianych kilogramów.

Dietetyczne Rewolucje przygotowuje stowarzyszenie Mamy co Kochamy przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju, psychodietetykiem Karoliną Osińską-Marcińczyk, dietetykiem klinicznym Agnieszką Kwiatkowską (gabinet dietetyczny CalorEAT) i doradcą żywieniowym Małgorzatą Czerwińską (Natura i Ja). Wydarzeniu patronuje prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska oraz patroni medialni – „Gazeta Wrocławska” wraz z portalem NaszeMiasto.pl, portal Doba.pl i blogo-serwis Mamkowo.pl.

Jest jeszcze szansa, aby dostać się na cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących zdrowego żywienia pod hasłem Dietetyczne Rewolucje, trwają bowiem zapisy na listę rezerwową. Wystarczy wysłać maila na adres mamycokochamy@gmail.com i w tytule podać „DR – tydzień …” (i numer tygodnia), a w treści: imiona i nazwiska dwójki uczestników (np. para rodzic-dziecko), wiek uczestników, a także adres e-mail i numer telefonu do jednego z nich.

***

Plan Dietetycznych Rewolucji 2018:
I grupa – warsztaty od wtorku do piątku (22-25 maja), zawsze o godz. 16.00,
II grupa – warsztaty od wtorku do piątku (5-8 czerwca), zawsze o godz. 16.00,
III grupa – warsztaty od wtorku do piątku (12-15 czerwca), zawsze o godz. 16.00,
IV grupa – warsztaty od wtorku do piątku (19-22 czerwca), zawsze o godz. 16.00.

Organizator:
Mamy co kochamy, czyli Stowarzyszenie Świdnickich Mam

Prowadzący:
Małgorzata Czerwińska – doradca żywieniowy
Agnieszka Kwiatkowska – dietetyk kliniczny
Karolina Osińska-Marcińczyk – psychodietetyk

Miejsce:
Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju, Rynek 38/3, Świdnica

Patronat honorowy:
Beata Moskal-Słaniewska – Prezydent Miasta Świdnicy

Patronat medialny:
Doba.pl
Gazeta Wrocławska i portal Swidnica.NaszeMiasto.pl
Mamkowo.pl

O prowadzących
Małgorzata Czerwińska to doradca żywieniowy i studentka naturoterapii. Jest mamą trójki dzieci, obecnie spodziewa się czwartego potomka. - Moim życiem, jak pamiętam, od zawsze kieruje intuicja - mówi o sobie właścicielka firmy Natura i Ja. - Życie różnie się toczyło, jednak każda lekcja życiowa zbliża mnie do celu, do tego co w moim życiu najważniejsze, co w danej chwili pracuje na moją przemianę. Od  pasji pielęgnacji ciała dojrzałam do pasji zdrowego odżywiania i nadal dojrzewam do dojrzałości duchowej, do życia zgodnie z rytmem natury… Moją pasją jest filozofia wschodu i jej dieta według pięciu przemian…

Dietetyk kliniczny Agnieszka Kwiatkowska to absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, spełniona właścicielka gabinetu dietetycznego CalorEAT. - Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i dostosowuję zalecenia do jego potrzeb i upodobań - mówi. - Cały czas pogłębiam swoją wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania czytając najnowsze artykuły naukowe i książki. Biorę udział w specjalistycznych konferencjach i szkoleniach dietetycznych.

Karolina Osińska-Marcińczyk ukończyła m.in. studia podyplomowe z nowej dziedziny, jaką jest psychodietetyka. Powadzi blogo-serwis Mamkowo.pl, na którym porusza tematy m.in. zdrowego stylu życia. Od stycznia 2018 r. prowadzi Grubą Grupę Wsparcia – nieformalne spotkania dla osób zmagających się z nadprogramowymi kilogramami. Mama dwójki dzieci. - Zafascynowana jestem rolą motywacji w życiu człowieka, pasjonuję się wpływem psychiki na inne aspekty ludzkiej egzystencji - mówi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group