Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 503
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnickie talenty na start

Piątek, 18 marca 2011, 5:53
Aktualizacja: 5:54
Autor: GrA
Świdnica: Świdnickie talenty na start
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Za niecałe trzy tygodnie Świdnica stanie się dolnośląską stolicą śpiewu. Wokalne warsztaty poprowadzi Magdalena Ptaszyska, a w jury zasiądzie Jarosław Wasik.

Do miasta zjadą młodzi artyści z województwa dolnośląskiego. A to wszystko za sprawą kolejnej już edycji Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki 2011”. Konkurs organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury wspólnie z Europejską Fundacją Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” skierowany jest do młodych śpiewaków w wieku od 7 do 21 lat z dwunastu powiatów Dolnego Śląska m.in. świdnickiego, dzierżoniowskiego, legnickiego, złotoryjskiego, czy wałbrzyskiego.

Na zgłoszenia do konkursu pozostało już niewiele czasu. Ci, którzy chcą w konkursie wystartować mają czas do 1 kwietnia. A już 3 kwietnia o godzinie 11.00 w świdnickim teatrze miejskim odbędą się konkursowe eliminacje, podczas których Rada Artystyczna na czele z Jarosławem Wasikiem, gwiazdą tegorocznych Rozdźwięków, wybierze laureatów, którzy wezmą udział w warsztatach wokalnych i koncercie konkursowym. Tą część zaplanowano w dniach od 28 do 30 kwietnia. Warsztaty wokalne z młodymi wokalistami poprowadzi Magdalena Ptaszyska. Serdecznie zapraszamy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group