Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnickie trojaczki z prezentami

Wiadomości: Świdnica
Poniedziałek, 1 października 2012, 18:24
Aktualizacja: 18:25
Autor: red.
Fot. użyczone
Nadia, Adrian i Dorian – świdnickie trojaczki – choć jeszcze bardzo małe, były dzisiaj bohaterami niecodziennych odwiedzin. Rodzina państwa Rawskich gościła Prezydenta Świdnicy, Wojciecha Murdzka, który osobiście pogratulował potrójnego szczęścia i przekazał dzieciom finansowe wsparcie.

Gratulacje mamie trojaczków złożyłem już dużo wcześniej telefoniczne, ale umówiliśmy się na wizytę jak dzieci poczują się lepiej. Dzisiaj czują się już dobrze i cieszę się, że mogłem osobiście powitać nowych świdniczan w naszym mieście – mówi Prezydent Murdzek.

Dzieci przez ponad tydzień przebywały w szpitalu z powodu przeziębienia. Rodzice podkreślają, że jak już się coś dzieje, to wszystko potrójnie łącznie z chorobą. Teraz jest już znacznie lepiej, maluchy mają spory apetyt i dużo wyrozumiałości dla strudzonych rodziców. Podczas wizyty z zaciekawieniem obserwowały fotografujących i nagrywających je dziennikarzy. Chętnie pozowały także do wspólnych zdjęć. Z rodzeństwa dumna jest także ich siostra – 4-letnia Daniela. Rodzice podkreślają jednak, że na co dzień przy czwórce małych dzieci dobra organizacja to duże wyzwanie.

Teraz dwoimy się a wręcz troimy, żeby zająć się taką gromadką, ale dajemy radę. Z pomocą bliskich to się udaje – dodaje Sebastian Rawski.

Dla rodziny państwa Rawskich informacja o tym, że będą mieć trójkę dzieci byłą dużą niespodzianką. – Podczas jednej z wizyt u lekarza widoczne były dwa serduszka. Przy kolejnej już trzy. Nie wiedzieliśmy, że tyle szczęścia spotka nas jednocześnie – śmieje się Marzena Rawska.

Oprócz standardowej pomocy ze strony miasta rodzina państwa Rawskich otrzymała w prezencie 3 tysiące złotych. – Przy tylu maluchach nie będzie problemu z dobrym spożytkowaniem prezentu – dodaje Wojciech Murdzek.

Świdnickie trojaczki przyszły na świat 5 sierpnia 2012 r. Narodziny trojaczków to niecodzienne wydarzenie, gdyż ostatnio świdniczanie zostali rodzicami trojaczków 13 lat temu. Hanna, Dominika i Zuzanna Wis urodziły się 7 maja 1999 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~myszunia 1-10-2012 19:34
Gratulacje dla rodziców. Panie Prezydencie czy te dzieci sie czyms róznia od innych i ta rodzina moze pan każdemu da tak od reki po 3tys. zł. Jest tyle rodzin wielodzietnych moze Pan tez im pomoze a nie ciagle tylko odmowa i zasłania sie pan tym ze brakuje pieniedzy albo ze dochody przekraczaja. Niech pan postawi sie na miejscu rodzin wielodzietnych i zobaczymy jak poradzi sobie pan.
~ 1-10-2012 19:36
gratuluje będzie komu robić na nasze emerytury..pozdrawiam
~ 2-10-2012 9:21
myszuniu wyszedł z ciebie typowy polski jad ,ja nie dostane to inny też ma nie dostać
~ 2-10-2012 15:59
A ja bym się skłaniał w drugą stronę, oczywiście jest wiele rodzin wielodzietnych które powinny otrzymywać od państwa spore należne socjalne ze względu na to że "budują" nasze społeczeństwo w nadmiarze ;) oczywiście takie osoby odsyłam do Pana Wałęsy który zbudował nam taką piękną rzeczywistość, dał nam "narzędzia" teraz my mamy tylko z tego umieć skorzystać czyt.przeżyć za 1200zł miesięcznie... A co do trojaczków to gratuluje tak wielkiego szczęścia jakim są piękne i zdrowe dzieci :), 3tys dzisiaj na waciki...
~myszunia 4-10-2012 15:22
Nie o to chodzi ze inny ma nie dostać. Jaka to jest sprawiedliwość że inny dostanie a drugi nie. Znam dużo rodzin wielodzietnych których sytuacja jest bardzo ciężka i jakoś nasz Prezydent się nie kwapi żeby im pomóc. (wyszedł z ciebie typowy polski jad) ja tylko powiedziałam swoje zdanie. Każde dziecko powinno być równe i tak samo traktowane skoro jedno dostało to i drugie powinno to samo dostać. W niektórych rodzinach jest więcej dzieci niż troje pójdą do prezydenta o pomoc i co niedostana jej ponieważ prezydent stwierdzi że się im nie należy. Eh w sumie to tylko Polska...!
~dd 11-10-2012 13:48
po imionach dzieci widać że to patologia
~TEROR 20-10-2012 21:24
TY PATOLAGIA TO JESTES TY PAJACU OD RODZINA WARA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group