Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdniczanin nagrodzony przez Prezydenta RP – za pomoc innym

Piątek, 8 kwietnia 2011, 1:09
Aktualizacja: Sobota, 9 kwietnia 2011, 9:02
Autor: GrA
Świdnica: Świdniczanin nagrodzony przez Prezydenta RP – za pomoc innym
Fot. użyczone
Choć ma dopiero 19 lat, swoje życie koncentruje na pomocy innym ludziom. Jeździ na wymiany młodzieżowe, pomaga dzieciom w innych krajach, jest wolontariuszem w świdnickim szpitalu Latawiec i organizatorem Międzynarodowego Dnia Pisania Listów Amnesty International.

Piotr Parobiec, bo o nim mowa, w czwartek 31 marca podczas uroczystej gali w Pałacu Prezydenckim odebrał nagrodę z rąk prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Piotr znalazł się w trójce wolontariuszy z całego kraju, wyróżnionych w konkursie „Barwy Wolontariatu”. To wyjątkowa nagroda przyznawana ludziom, którzy poświęcają swój czas, energię i umiejętności, aby pomagać innym.

A Piotr Parobiec niewątpliwie do takich osób należy. Choć ma dopiero 19 lat już wie, że warto pomagać innym. Na co dzień pracuje jako wolontariusz z ramie Ligi Polskich Rodzin w świdnickim szpitalu Latawiec. Oprócz tego angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne organizowane w regionie. Dzięki niemu świdniczanie po raz pierwszy wzięli także w tym roku udział w Maratonie Pisania Listów Amnesty International. Piotrowi serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group