Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 882
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice: I jak tu nie lubić świąt

Niedziela, 27 marca 2016, 12:54
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świebodzice: I jak tu nie lubić świąt
Fot. www.swiebodzice.pl
W świątecznym nastroju, w otoczeniu bazi, pisanek, baranków i przy pysznym cieście spotkali się laureaci i wyróżnieni w dorocznym konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną. Jego organizatorem od wielu lat jest Burmistrz Miasta Świebodzice Bogdan Kożuchowicz, a od kilku edycji wspiera nas także II Oddział BZ WBK w Świebodzicach.

Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów odbyło się we wtorkowe popołudnie, 22 marca, w Miejskim Domu Kultury.

Laureaci otrzymali z rąk burmistrza Bogdana Kożuchowicza i Marzeny Makieły, dyrektor BZ WBK, serdeczne gratulacje i podziękowania, a wraz z nimi pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i upominki - powędrowały one zarówno do nagrodzonych, jak i wyróżnionych. Nie mogło także zabraknąć wielkanocnego Zajączka, który swoim przybyciem na salę sprawił wszystkim wielką radość, a każde dziecko otrzymało od kłapoucha coś słodkiego.

Dodatkowo panie : Marzena Makieła i Małgorzata Kuriata kierownik Obsługi Klienta BZW BK, zorganizowały szybki konkurs - trzy osoby, które znalazły naklejkę na oparciu swojego krzesła, otrzymały upominki.

- Mam nadzieję, że już szykujecie się na kartkę bożonarodzeniową - żartował burmistrz Bogdan Kożuchowicz podkreślając, jak wielką radość sprawia fakt, że na oba konkursy nasyłana jest rekordowa liczba prac (w tym roku było ich aż 400).

Nagrodzone prace są drukowane i wysyłane wraz z życzeniami od władz Świebodzic do setek instytucji, firm, w tym także do Watykanu.

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej UM.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group