Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice Miastem Serc

Piątek, 7 lipca 2023, 9:16
Aktualizacja: 10:16
Autor: red
Świebodzice: Świebodzice Miastem Serc
Fot. Agata Koperska i Dariusz Piątkowski
W środę (5 lipca) Świebodzice znów stały się Miastem Serc. Kilka dni temu do Świebodzickiego Ratusza z prośbą o rozgłos dla zbiórki na rzecz Agatki Salamon zgłosiła się Pani Jolanta Zdanowska.

Nie trzeba było długo czekać na reakcje ze strony Klubu Senior+ w Świebodzicach, który od lat angażuje się i organizuje liczne akcje społeczne i wczoraj dzięki uprzejmości Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Beaty Rejek na terenie ogrodu MDK Kierownik Klubu Senior + Agata Koperska zorganizowała charytatywną sesję zdjęciową, na której mieszkańcy mieli do dyspozycji 4 scenerie: romantyczną, sielankowa, bajkową, a dzięki dobremu sercu jednej z mieszkanek Dorocie Ziemnickiej do wykorzystania był również motocykl.
Zdjęcia mieszkańcom wykonywali naprzemiennie Agata Koperska i Dariusz Piątkowski, a efekty można obejrzeć w galerii.
Wielkie podziękowania należą się przede wszystkim Pani Beacie Lamczyk z Miejskiego Domu Kultury, która włożyła ogrom pracy w przygotowanie pięknych scenerii. Dodatkowo dzięki Kwiaciarni Pani Alicji Wiącek oraz Aleksandry Sokołowskiej Targosz mieliśmy do dyspozycji bukiety, które dopełniły wszystkiego.

Dzieci i dorośli bawili się doskonale, co widać na zdjęciach, a co najważniejsze puszka zapełniała się z godziny na godzinę.
Akcję wsparli licznie przybyli seniorzy z Klubu Senior + w Świebodzicach, którzy asystowali fotografującym, dobierali dodatki oraz przygotowywali lemoniadę dla wszystkich. Obecni byli także Włodarze miasta Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula, Senator Rzeczypospolitej Polskiej Agnieszka Kołacz-Leszczyńska oraz Radny Rady Miejskiej Jan Klepiec.

Ogromne podziękowania dla wszystkich mieszkańców, którzy wczoraj okazali moc serca.

Nadal zachęcamy do Wsparcia małej Agatki poprzez www.siepomaga.pl/agata-salamon

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group