Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1003
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice na Festiwalu Kwiatów

Czwartek, 4 maja 2017, 17:42
Autor: red
Świebodzice: Świebodzice na Festiwalu Kwiatów
Fot. UM Świebodzice
Tysiące turystów z najdalszych zakątków Polski oraz z zagranicy podziwiających finezyjne kompozycje kwiatowe – tak wyglądał tegoroczny Festiwal Kwiatów na zamku Książ.

W scenerii regionalnego święta nie mogło zabraknąć świebodzickiego akcentu. Gmina Świebodzice promowała swoje walory w ramach Lokalnej Organizacji Turystycznej Księstwa Świdnicko-Jaworskiego.

Na stanowisku obsługiwanym 2 maja m.in. przez Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej, wyeksponowane były zarówno materiały poligraficzne, jak i najnowsze koszulki promujące nasze miasto, odwołujące się do jego historii. Szczególnym wzięciem wśród turystów cieszył się jednak ilustrowany przewodnik z mapami prezentujący walory Świebodzic. Nic dziwnego, bowiem jesteśmy najbliższym sąsiadem zamku i idealną bazą wypadową do eksplorowania uroków Książańskiego Parku Krajobrazowego.

Wizytówką naszego miasta były również inne wydawnictwa, w tym album "Świebodzice minionej epoki", monografia "Piłkarskie dzieje Świebodzic" czy sprofilowane pod turystów broszury "Zabytki Świebodzic", "Trasy rowerowe i piesze", a także ulotka wydana przez LOT, na okoliczność festiwalu, pn. "Imprezownik Księstwa Świdnicko-Jaworskiego".

Udział w Festiwalu Kwiatów to drugie tegoroczne przedsięwzięcie podjęte przez Gminę Świebodzice w ramach LOT Księstwa Świdnicko-Jaworskiego. W lutym, w tym samym składzie, promowaliśmy się na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group