Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Świebodzice na targach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego to jedno z największych wydarzeń turystycznych w Polsce, wspierających rozwój turystyki, umożliwiające skuteczne narzędzia promocyjne.

Organizowane po raz dwunasty, w tym roku, na Arena Tarczyński Wrocław. Miasto Świebodzice na Targach reprezentował Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną Księstwa Świdnicko Jaworskiego oraz z Miastem Świdnica. Frekwencja podczas Targów była imponująca zarówno pod kątem liczby wystawców (blisko 300) oraz osób odwiedzających, w piątek Targi odwiedziło kilka tysięcy osób, co pozwoliło na podjęcie wielu rozmów z turystami, którzy zadeklarowali przyjazd do Świebodzic. Na stoisku rozdawaliśmy głównie mapy z atrakcjami turystycznymi i zabytkami, ulotki promujące obiekty i ofertę OSiR Świebodzice Sp. z o.o. oraz słodycze, które przekazała lokalna firma ZPC Śnieżka S.A. Podczas Targów odwiedziliśmy także m.in. naszych sąsiadów z Wałbrzycha, tj.: Przedstawicieli Zamku Książ, Starej Kopalni, Muzeum Porcelany Wałbrzych. Wydarzeniu towarzyszyły wykłady na temat turystyki oraz warsztaty.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka