Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1051
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice na targach turystycznych

Niedziela, 25 lutego 2018, 9:09
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 lutego 2018, 12:11
Autor: red
Świebodzice: Świebodzice na targach turystycznych
Fot. UM Świebodzice
W dniach 23–25 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia odbywały się Międzynarodowe Targi Turystyczne i Czasu Wolnego. W wydarzeniu uczestniczyły także Świebodzice.

- Promowaliśmy nasze miasto, zachęcając do odwiedzenia Świebodzic, do zwiedzania naszych atrakcji, udziału w ciekawych imprezach miejskich – mówi Ilona Szczygielska, Kierownik Wydziału Promocji, Informacji, i Współpracy Zagranicznej UM.

Świebodzice promowały swoje walory wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną - Księstwo Świdnicko-Jaworskie, którego jesteśmy długoletnim członkiem i partnerem. Kolejna, wspólna inicjatywa to promocja miasta na Festiwalu Kwiatów w Książu.

Materiały, dystrybuowane na świebodzickim stoisku, cieszyły się dużym zainteresowaniem, okazuje się, że bardzo wielu mieszkańców Dolnego Śląska zna Świebodzice i jego walory; rodziny z sympatią wypowiadały się o naszych rodzinnych festynach zapowiadając, że po raz kolejny przyjadą do Świebodzic na Święto Czekolady 5 maja i sierpniowy Piknik Lotniczy. Oba te wydarzenia stały się już świebodzicką marką, rozpoznawaną na całym Dolnym Śląsku.

Nasze stoisko osłodziła firma Śnieżka ZPC, która dzięki swoim produktom i historii także jest doskonałą wizytówką Świebodzic.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group