Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 853
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice: Orkiestra już się stroi

Czwartek, 8 stycznia 2015, 12:20
Aktualizacja: 14:41
Autor: red.
Świebodzice: Świebodzice: Orkiestra już się stroi
Fot. UM Świebodzice
Przed nami 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do pracy gotowych jest już 114 wolontariuszy, program Finału zapięty na ostatni guzik, zatem w niedzielę, 11 stycznia, zapraszamy wszystkich świebodziczan do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, by wesprzeć opiekę medyczną nad seniorami i dziećmi, a także pomóc w zakupie sprzętu na dziecięce oddziały onkologiczne i pediatryczne.

To ma być "odlotowy" Finał.

- Nasze świebodzickie wielkie granie rozpoczynamy o godz. 11.00 na Stadionie im. Ludwika Paluszaka, ul. Sportowa15, meczem MKS Victoria Liga Okręgowa z AZS PWSZ Wałbrzych Liga Kobiet, a oficjalnie - o godz. 13.00 – w hali widowiskowo- sportowej przy ul. Mieszka Starego 4 - mówi Zofia Marek, szefowa świebodzickiego Sztabu WOŚP. - Zapraszamy na fantastyczny, 7-godzinny program, pyszne domowe ciasta, koncerty zespołów, występy dzieci, i oczywiście licytację gadżetów.

Wśród przekazanych Orkiestrze prezentów do licytacji są m. in. biżuteria sutasz, srebro, rękodzieło, obrazy, witraże, gadżety Fundacji, ale także przejazdy zabytkowym wozem bojowym, strzelanie z łuku oraz tytułowe „odlotowe” atrakcje - przeloty samolotem dla 3 osób, szybowcami dla 3 osób i kurs spadochronowy oraz zasobnik na spadochron - wszystko to przekazane przez Towarzystwo Lotnicze ze Świebodzic. Ale to nie koniec, dary wciąż napływają.

Patronat Honorowy nad Finałem objął Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.

Świebodzicki Finał to także zbiórka krwi w godz. 12.00-16.00 w holu Gimnazjum nr 2.

- Zapraszam gorąco na orkiestrowe granie wszystkich świebodziczan! Po prostu bądźmy razem w tej „letniej zadymie” w środku zimy, cieszmy się, niosąc radość i nadzieję innym - zachęca Zofia Marek.

Szczegółowy program jest dostępny na plakacie.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group