Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 892
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice przywitały Nowy Rok

Poniedziałek, 2 stycznia 2017, 13:53
Aktualizacja: 15:56
Autor: red
Świebodzice: Świebodzice przywitały Nowy Rok
Fot. UM Świebodzice
Setki mieszkańców naszego miasta bawiły się na sylwestrowej zabawie, zorganizowanej w Rynku przez Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza.

Świebodziczanie przywitali Nowy Rok w blasku rozświetlających niebo fajerwerków i radosnej atmosferze.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 22:00, przy dźwiękach muzyki serwowanej przez zespół Capone Band wszyscy oczekiwali na ten najważniejszy moment, czyli północ.

Tuż przed godziną 0:00 przed ratuszem pojawił się burmistrz Bogdan Kożuchowicz wraz z małżonką, by tradycyjnie - tak, jak dzieje się to od wielu lat - powitać Nowy Rok wraz z mieszkańcami miasta. Nie zabrakło także przedstawicieli Rady Miejskiej, w osobach radnych: Teresy Małeckiej, Dariusza Błaszczyka i Marka Gąsiora. Nowy Rok witał z mieszkańcami także prezes OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Janusz Zieliński.
- Kochani, dziękuję Wam za 2016 rok, to był dobry rok dla miasta i mam nadzieję, że także dla Państwa. Życzę wszystkim udanego 2017 roku, niech obfituje w same dobre wydarzenia, pomyślność, zdrowie i dostatek - gdy zabrzmiały życzenia od burmistrza Bogdana Kożuchowicza, wybiła północ, wystrzeliły korki szampanów, a wszyscy zebrani złożyli sobie noworoczne życzenia. Mieszkańcy raczyli się także symboliczną lampkę szampana od władz miejskich.

Zabawa obfitowała w wiele atrakcji, były konkursy, karaoke, a także nauka tańca pod okiem profesjonalnego instruktora. Pogoda sprzyjała bawiącym się pod gołym niebem, humory także dopisywały; impreza była bezpieczna i profesjonalnie zorganizowana.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group