Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1122
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice są eko

Środa, 17 lutego 2021, 9:45
Aktualizacja: 9:45
Autor: red
Świebodzice: Świebodzice są eko
Fot. UM Świebodzice
15 lutego, do Ratusza Miejskiego na zaproszenie Burmistrza Miasta Pawła Ozgi przybył Paweł Siodłak ze Stowarzyszenia Czysty Wałbrzych.

W spotkaniu uczestniczyli także pracownicy Urzędu Miejskiego z wydziału: Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego oraz Promocji i Komunikacji Społecznej.

Podczas spotkania Burmistrz Miasta podziękował Panu Pawłowi Siodłakowi za bardzo dobrą współpracę z Gminą Świebodzice, której efektem są akcje ekologiczne, w tym piątkowe wydarzenie EkoWalentynki. Paweł Siodłak przekazał Burmistrzowi miasta serdeczne podziękowania za wielkie zaangażowanie we wszystkie wspólne akcje organizowane wraz ze Stowarzyszeniem Czysty Wałbrzych.
Była to również okazja do rozmów na tematy związane z ekologią, formami jej wdrażania w codzienne życie, tak aby poprawić środowisko w naszym mieście. Burmistrz już dzisiaj wyraził gotowość do uczestnictwa w kolejnej edycji akcji społecznej Posprzątajmy Park Książański, która ma odbyć się w maju, a także zapowiedział II edycję lokalnej akcji Posprzątajmy Świebodzice.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group