Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 532
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zajączek zaprosił na teatrzyk

Wiadomości: Świebodzice
Piątek, 25 marca 2016, 8:50
Autor: opr.red.
Fot. www.swiebodzice.pl
Nietypowy prezent z okazji Świąt Wielkanocnych otrzymały świebodzickie przedszkolaki i dzieci z klas 0. Burmistrz Bogdan Kożuchowicz zorganizował dla nich spotkanie z Wielkanocnym Zajączkiem, ale główną niespodzianką było przedstawienie kukiełkowe.

Spotkanie odbyło się we worek, 22 marca, w Gimnazjum nr 1. Najpierw wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla autorów najładniejszych ozdób świątecznych, którzy zostali laureatami tegorocznej edycji konkursu, ogłaszanego cyklicznie przez Burmistrza Miasta. Dyplomy i upominki wręczył burmistrz Bogdan Kożuchowicz, przy wesołej asyście Zajączka.

Ale gwoździem programu był oczywiście spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Lalek Pinokio z Nowego Sącza. Dzieci obejrzały przygody kłamliwej kozy, a po spektaklu miały okazję zobaczyć kukiełki z bliska, wejść na scenę i zajrzeć "za kulisy". To była kolejna, wielka frajda dla maluchów.

Wielkanocny Zając też miał dużo pracy, biegając między maluszkami i obdarowując je czekoladowymi jajeczkami. W ten sposób najmłodsi miło spędzili ponad półtorej godziny.

Konkurs na „Najładniejszą ozdobę wielkanocnego stołu”

kategoria: przedszkola

I miejsce – Bartek Stanisławski – Publiczne Przedszkole Nr 2

II miejsce – Szymon Kończewski – Publiczne Przedszkole Nr 3

III miejsce – Martyna Misiak – Przedszkole Niepubliczne Koniczynka I

Wyróżnienie- Nadia Wolontkowska - Niepubliczne Przedszkole Językowe „Chatka Puchatka”
Wyróżnienie- Adam Rzepecki - Niepubliczne Przedszkole Językowe „Chatka Puchatka”
Wyróżnienie – Klara Szynalska – Publiczne Przedszkole Nr 3
Wyróżnienie –Julia Łękawska – Publiczne Przedszkole Nr 2
Wyróżnienie - Amelia Hajduk – Przedszkole Niepubliczne „Kraina Marzeń”
Wyróżnienie – Jan Grylewicz- Publiczne Przedszkole Nr 2
Wyróżnienie – Nataniel Nogalski- Publiczne Przedszkole Nr 3

kategoria: szkoły podstawowe

I miejsce – Arek Boguś - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

II miejsce – Zuzanna Partyka – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4

III miejsce –Martyna Szymczak – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2

Wyróżnienie- Ewelina Sawa –Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Wyróżnienie- Paulina Witczak –Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Wyróżnienie- Aleksandra Mikosz –Świetlica Środowiskowa
Wyróżnienie- Izabela Frąckiewicz - Świetlica Środowiskowa
Wyróżnienie – Filip Sosnowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4
Wyróżnienie – Michał Mielczarek -Publiczna Szkoła Integracyjna
Wyróżnienie – Jakub Brzezicki – Dom Pomocy Społecznej
Wyróżnienie – Zuzia Marciniak – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3

kategoria: gimnazja

I miejsce– Michał Sworzyński – Zespół Szkół Specjalnych

I miejsce – Natalia Węgielska – Zespół Szkół Specjalnych

II miejsce – Marek Kędzia - Społeczne Gimnazjum Akademickie

III miejsce- Anna Rajca - Publiczne Gimnazjum Nr 1

Wyróżnieni- Nicole Kramarz -Publiczne Gimnazjum Integracyjne
Wyróżnienie – Michał Idzior - Publiczne Gimnazjum Nr 1
Wyróżnienie- Jeremi Wawrzyniak – Publiczne Gimnazjum Nr 1
Wyróżnienie – Mikołaj Kowalczyk -Społeczne Gimnazjum Akademickie
Wyróżnienie- Michał Wiśniewski – Zespół Szkół Specjalnych

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group