Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 969
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzicka Rada Seniorów – termin wydłużony

Wtorek, 1 marca 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świebodzicka Rada Seniorów – termin wydłużony
Fot. użyczone
Do 7 marca można zgłaszać kandydatury do Świebodzickiej Rady Seniorów. Będzie to organ doradczy i konsultacyjny dla władz samorządowych, zajmujący się problemami środowisk seniorów w naszym mieście.

Termin został wydłużony o tydzień po to, by umożliwić jak największej grupie środowisk zgłoszenie swoich przedstawicieli.

Rada składać się będzie z 15 członków. Członkami Świebodzickiej Rady Seniorów mogą zostać przedstawiciele seniorów oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych zrzeszających osoby starsze, a także działających na rzecz osób starszych. Ostatecznego wyboru ŚRS spośród wszystkich zgłoszonych kandydatur dokona Rada Miejska w Świebodzicach.

Kandydat do pracy w Radzie Seniorów zgłasza się samodzielnie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz zgłoszenia dostępny jest w Wydziale Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego, ul. Świdnicka 7, pok. nr 3, oraz na portalu miejskim www.swiebodzice.pl.

Integralną częścią zgłoszenia jest lista minimum 20 (słownie: dwudziestu) podpisów mieszkańców Świebodzic, popierających danego kandydata.

Wypełniony formularz wraz z listą podpisów należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Rynek 1, do 7 marca 2016 r., do godz. 15:00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group