Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 995
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodziczanie na start

Piątek, 9 maja 2014, 9:37
Aktualizacja: 10:23
Autor: red.
Świebodzice: Świebodziczanie na start
Fot. UM Świebodzice
Już jutro, w sobotę 10 maja, mieszkańcy Świebodzic po raz ósmy staną na linii startu, by wziąć udział w ogólnokrajowej akcji "Polska Biega". Początek biegu zaplanowano na godz. 12:00 spod hali sportowo–widowiskowej przy ul. Mieszka Starego 6.

Uczestnicy imprezy, wzorem ubiegłej edycji zmierzą się z dystansem 1500 m, bez podziału na kategorie, bez klasyfikacji i pomiaru czasu. Liczyć się będzie dobra zabawa i promowanie aktywnego stylu życia. Każdy uczestnik otrzyma od organizatorów okolicznościową koszulkę, napój, ciepły posiłek oraz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w biegu. Na tym jednak nie koniec upominków. Jak co roku pomiędzy biegnącymi rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody ufundowane przez wspierających akcję przedsiębiorców.

Trasa biegu przebiegać będzie ulicami Osiedla Piastowskiego. Aby wziąć w nim udział, wystarczy pojawić się przed biegiem i wypełnić stosowny formularz - zapisy prowadzone będą od godz. 10:00 do 11:50. Dzieci i młodzież muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna.

Formularze zgłoszeń dostępne są do pobrania pod adresem: www.osir.swiebodzice.pl

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group