Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1556
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodziczanin wydał książkę

Czwartek, 29 lutego 2024, 7:27
Autor: red
Świebodzice: Świebodziczanin wydał książkę
Fot. UM Świebodzice
Marzenia się spełniają, tak o swojej twórczości mówi autor książki „Franek przewodnik i tajemnice Hansa Zimmermana. Część I". Powieść dostępna jest zaledwie od kilku dni, a już zbiera pierwsze pozytywne recenzje. Napisał ją świebodziczanin Dawid Lehner, który w mieście kojarzony jest ze wszechstronnych zainteresowań.

Były Prezes Akademii Piłkarskiej Champions zajmował się również tworzeniem muzyki, oprowadzał miłośników historii po Zamku Książ, a obecnie zrealizował swoje kolejne marzenie, wydając książkę.

- Kiedy pisałem książkę, nie znałem wszystkich opisywanych miejsc i nie we wszystkich miejscach byłem. Dopiero gdy ujrzałem je we własnej wyobraźni, stopniowo wchodziłem dalej i dostrzegałem coraz więcej. Za każdym razem jednak miałem wrażenie, jakbym je znał od zawsze. Te doświadczenia były dla mnie wyjątkowe i na pewno zapamiętam je do końca życia. Kiedy wchodziłem w głąb własnej wyobraźni czułem, jakbym na nowo odwiedzał świat, który istniał tylko w mojej głowie. – mówi sam autor. Podkreśla również, że książka nie ma określonej grupy docelowej, jest kierowana do każdego.

Obecnie Książka jest dostępna w księgarniach internetowych, jednak jej nakład jest ograniczony. Ze swojej strony serdecznie gratulujemy autorowi Dawidowi Lehnerowi, życzymy wielu czytelników i realizacji kolejnych marzeń.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group