Sobota, 13 czerwca
11°C Jelenia Góra

Świebodziczanka z medalem

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Hanna Zawadzka, podopieczna Klubu Sportowego Rekin w Świebodzicach, podczas Letnich Mistrzostw Polski Juniorów 14–letnich wywalczyła tytuł Wicemistrzyni Polski.

Zawody zostały rozegrane w Olsztynie. Hania zdobyła w sumie aż 3 medale.
- To dla nas wielkie wydarzenie, w 10-letniej historii Klubu są to pierwsze medale juniorskich Mistrzostw Polski - cieszy się Krzysztof Winiarczyk, Prezes KS Rekin. – To ogromny sukces zawodniczki i trenerów.

Hania wywalczyła dwa srebra: w konkurencji 100 i 50 m stylem motylkowym oraz brąz w konkurencji 200 m stylem dowolnym.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka