Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 531
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Świetlica w Mrowinach ma nowy dach

Sobota, 12 grudnia 2015, 16:42
Autor: opr.red.
Żarów: Świetlica w Mrowinach ma nowy dach
Fot. www.um.zarow.pl
Zakończyły się już prace remontowe związane z wymianą pokrycia dachowego na świetlicy wiejskiej w Mrowinach. Kilka dni temu odbył się odbiór zrealizowanych prac z udziałem pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie. Świetlica wiejska zyskała w końcu nowy dach, który z pewnością ochroni obiekt przed niepotrzebnym przeciekaniem.

- Stary dach był w bardzo złym stanie technicznym, a wielokrotnie przy ciągłych opadach deszczu często przeciekał. W ramach inwestycji zostały także wymienione wszystkie rynny na tym obiekcie. Koszt remontu zamknął się w kwocie prawie 70 tysięcy złotych - mówi Gabriela Nastałek-Żygadło Inspektor ds. wsi i rolnictwa Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Teraz nowa dachówka, a pewnie w niedalekiej przyszłości nowa elewacja. Budynek świetlicy wiejskiej w Mrowinach w kolejnych latach będzie sukcesywnie remontowany. Wymiana dachu na świetlicy kosztowała dokładnie 68.077,33 złotych. Została współfinansowana ze środków budżetu gminy Żarów i Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 25 tysięcy złotych w ramach programu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group