Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 714
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Świetlica żyje

Środa, 5 października 2022, 13:49
Autor: red
Pszenno: Świetlica żyje
Fot. organizatorzy
W środę zajęcia z JOGI, w czwartek Kącik Małego Artysty i Fat Burning, a w piątek m.in. tenis stołowy. Świetlica w Pszennie zaprasza.

Co daje ćwiczenie jogi? Wzmacnia i uelastycznia mięśnie, pomaga rzeźbić sylwetkę, odpręża. Dlatego jogę może ćwiczyć osoba początkująca i już regularnie trenująca. Serdecznie zapraszamy w każdą środę na godz. 19:00.

W czwartek o godz. 18:00 równolegle odbywają się zajęcia ruchowe - Fat Burning oraz Kącik Małego Artysty. Fat burning aktywizuje przede wszystkim dolne partie ciała, czyli brzuch, pośladki oraz uda, ale systematycznie wykonywany wpłynie pozytywnie na układ sercowo-naczyniowy i oddechowy, a także pomoże podkręcić metabolizm oraz popracować nad koordynacją ruchową. Godzina ćwiczeń pozwala spalić do 600 kcal. Kącik Małego Artysty to bezpłatne zajęcia dedykowane najmłodszym mieszkańcom gminy. W kązdym tygodniu na uczestników czeka mnóstwo atrakcji i fajnej zabawy.

„Otwarte Piątki” to przestrzeń dla osób dorosłych z dostępem do świetlicy i znajdujących się w niej gier i urządzeń rekreacyjnych. Startujemy już od godz. 18:00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group