Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Świetna zabawa w Kalnie

Piątek, 13 stycznia 2017, 10:19
Autor: red
Kalno: Świetna zabawa w Kalnie
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie, wraz z początkiem nowego roku Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego "Kalinów" organizuje dla dzieci zabawę mikołajkową.

Mieszkańcy dbają o to, aby również dzieci aktywnie spędzały swój wolny czas. W tegorocznej zabawie, którą zorganizowano na świetlicy wiejskiej w Kalnie uczestniczyło prawie 70 najmłodszych mieszkańców wsi.
- Świąteczny okres wciąż jeszcze trwa, dlatego jak zawsze, świętujemy razem z dziećmi. Dla naszych pociech przygotowaliśmy poczęstunek i dobrą zabawę z muzyką. A na koniec do świetlicy wiejskiej w Kalnie przybył Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa z przeróżnymi zabawkami. Radości nie było końca, gdy Mikołaj rozmawiał z dziećmi, słuchał wierszyków, robił zdjęcia i oczywiście najważniejsze rozdawał prezenty ...i nie tylko dla dzieci. Każdy rodzic również był wywołany do Mikołaja i dostał słodkiego lizaka... To dopiero rozśmieszyło dzieci - mówi Ewa Wołek mieszkanka Kalna.

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego "Kalinów" składa serdeczne podziękowania sponsorom mikołajkowej zabawy, a w szczególności Henrykowi Skotnickiemu, Michałowi Kozakowi, Jerzemu Wołek, Agnieszce Worsa i Mieczysławowi Myrta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group