Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 759
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Święto bibliotekarzy

Czwartek, 12 maja 2022, 7:29
Autor: red
Żarów: Święto bibliotekarzy
Fot. UM Żarów
Na co dzień są organizatorami życia kulturalnego, pracują wśród wielu książek i czasopism, w miejscu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i jest mile widziany.

Mowa o bibliotekarzach, którzy 8 maja świętowali Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji życzenia na ręce dyrektor biblioteki Wioletty Kwiatkowskiej oraz wszystkich pracowników żarowskiej placówki złożyli burmistrz Leszek Michalak oraz sekretarz gminy Sylwia Pawlik.

- Biblioteka zawsze była w naszej gminie ważnym ośrodkiem życia kulturalnego. To miejsce do którego chce się przyjść i zarazem chce się wracać. To miejsce, które musi inspirować czytelnika. Tutaj wszystko da się połączyć z literaturą … gry, zabawy, wystawy, konkursy i tak można byłoby wymieniać jeszcze bardzo długo. Dziś mamy okazję, aby złożyć Państwu serdeczne życzenia w związku z obchodzonym Dniem Bibliotekarza. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i wysiłek, jaki wkładacie w realizację działań propagujących czytelnictwo. To dzięki pracownikom biblioteka jest miejscem nie tylko edukacji i poszukiwania informacji, ale także spędzania wolnego czasu i rozwijania własnych zainteresowań – dziękował pracownikom żarowskiej biblioteki burmistrz Leszek Michalak.

Obchody Dnia Bibliotekarza tradycyjnie odbyły się w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień Bibliotek”, która trwa od 8 do 15 maja 2022r. Po więcej szczegółów na ten temat odsyłamy do biblioteki oraz strony internetowej placówki www.biblioteka.zarow.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group