Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 889
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Święto kina już w ten weekend

Czwartek, 18 października 2018, 17:55
Autor: red
Świebodzice: Święto kina już w ten weekend
Fot. organizatorzy
Spotkanie ze wspaniałymi gwiazdami, recitale, monodramy – tak będzie w najbliższy weekend 20–21 października. Rozpoczyna się 7. Festiwal Aktorstwa Filmowego.

- Wracamy do Świebodzic, bo w tym mieście jest klimat, jest wspaniała publiczność i otwartość ze strony władz miasta – mówił na niedawnej konferencji prasowej Stanisław Dzierniejko, dyrektor naczelny Festiwalu Aktorstwa Filmowego. 7. edycja wydarzenia startuje 20 października, a po raz drugi gwiazdy polskiego kina spotkają się także ze świebodzicką publicznością.

Świebodzicka odsłona 7. FAF potrwa od 20 do 22 października. W Świebodzicach publiczność spotka się z Anną Dereszowską, Sonią Bohosiewicz, Anną Samusionek oraz Zbigniewem Walerysiem. Na zamknięciu festiwalu w naszym mieście pojawi się jeszcze jeden gość – ale to na razie niespodzianka. Spodziewamy się także na podsumowaniu tych trzech festiwalowych dni Bogusława Lindy, dyrektora artystycznego FAF.

Udział w spektaklach i spotkaniach z artystami jest – wzorem ubiegłego roku – bezpłatny. Mieszkańcy odbierali bezpłatne zaproszenia.
Serdecznie zapraszamy i polecamy spotkania z naprawdę świetnymi artystami.

Program

Sobota, 20.10.,

godz. 15:00
„Domówka” koncert Soni Bohosiewicz. To podróż sentymentalna do czasów minionej epoki i największych przebojów w historii polskiej piosenki XX wieku, w którą zabierze nas znakomita aktorka Sonia Bohosiewicz.

"Domówka" to połączenie koncertu, spektaklu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności. W repertuarze takie polskie hity, jak "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Małgośka", "Jesteś lekiem na całe zło", czy "Płynie w nas gorąca krew".

Niedziela 21.10.

godz. 18.00
“Instrukcja obsługi kobiety” – recital w wykonaniu Anny Dereszowskiej

Poniedziałek, 22.10.,

godz. 11:00, czytanie bajek przedszkolakom – Anna Samusionek, Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna
godz. 13:00, monodram „Ja jestem Żyd z Wesela”, w wykonaniu Zbigniewa Walerysia, Miejski Dom Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group