Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1338
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Święto kobiet

Środa, 8 marca 2023, 7:36
Aktualizacja: 10:36
Autor: red
Świebodzice: Święto kobiet
Fot. organizatorzy
Świebodzicki Dzień Kobiet dla duszy i dla ciała.

Z tej okazji trzy miejskie instytucje zadbały o to, aby każda z Pań miło spędziła czas z okazji swojego święta, wybierając ofertę, która sprawi najwięcej przyjemności.

W imieniu Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Beaty Rejek serdecznie zapraszamy do udziału w trzech ciekawych wydarzeniach, które odbędą się 8 marca w siedzibie MDK, ul. Wolności 13.

Główną atrakcją będzie koncert muzyki irlandzkiej, jak informuje nas Dyrektor MDK Beata Rejek, wystąpi Celtica Music Band, to tzw. Zielony Dzień Kobiet. Wstęp na koncert wynosi 10 zł.

Dodatkową atrakcją, towarzyszącą wydarzeniu będą warsztaty pielęgnacyjne dla kobiet z firmą Mary Kay (zabiegi na dłonie, diagnoza skóry, dobór schematu pielęgnacyjnego, dobór podkładu i kosmetyków kolorowych, pokaz makijażu dziennego oraz losowanie zabiegów na twarz). Natomiast AM Beauty zapewni warsztaty z kosmetyczką i doradcą Health&Beauty, gdzie można będzie się dowiedzieć m.in.: jak zadbać o skórę, opóźnić proces starzenia oraz zrobić komputerową analizę skóry (koszt 10 zł). Atrakcje towarzyszące odbędą się w godz. 16:00-20:00.

Z kolei w imieniu Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Beaty Wiciak 9 marca (czwartek) zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Woch, od wielu lat związaną zawodowo z Zamkiem Książ, tam pracującą jako Kierownik Działu Muzealno-Edukacyjnego, autorką książki „Zamek Książ: historia i tajemnice”, tłumaczem języka niemieckiego. Przetłumaczyła wiele dokumentów historycznych związanych z rodem Hochbergów, zna bardzo dobrze historię Zamku oraz postaci z nim związanych. Tym razem Magdalena Woch opowie Paniom o „Kobietach Baroku z Zamku Książ”. Na to wydarzenie proszę zarezerwować czas w dniu 9 marca godz. 17:00, wstęp jest bezpłatny.

Natomiast Prezes OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Jarosław Pizuński zaoferował Kobietom coś dla ciała, z czego przy okazji i dusza będzie zadowolona. Wszystkie Panie w ramach Dnia Kobiet do końca miesiąca mogą zakupić miesięczny karnet na siłownię z 20 % rabatem.

8 marca (środa) kolejną atrakcją będą wyjątkowe ceny biletów dla Pań do Wodnego Centrum Rekreacji; 5 zł za 1h, 9 zł za 2h
W piątkowy wieczór w imieniu spółki zapraszamy Nocne Rytuały Saunowe - LADIES NIGHT, gdzie za wejściówkę Panie zapłacą – 50 zł (bilety można nabyć w kasach WCR lub zrobić rezerwację pod nr tel. 74 66 69 620 (wew. 23).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group