Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 697
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Święto Konstytucji w Żarowie

Czwartek, 25 kwietnia 2024, 13:50
Autor: red
Żarów: Święto Konstytucji w Żarowie
Fot. organizatorzy
Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak oraz Burmistrz Elekt Przemysław Sikora zapraszają na oficjalne uroczystości upamiętniające 233. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Obchody 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja rozpoczną się mszą świętą w intencji Ojczyzny o godz. 12.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarowie. Ceremonia składania wieńców i kwiatów będzie miała miejsce o godz. 13.30 pod pomnikiem Pomnikiem Pamięci Narodowej w Żarowie.

2 maja z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy upodobań, może przyłączyć się do wyjątkowej akcji społecznej i wywiesić flagę. Zapraszamy do włączania się do akcji #mojaflaga! Ambasadorami akcji są wszyscy, którzy wywieszają flagę podczas święta państwowego lub w ważnym momencie życia. Może to być dowolna flaga – uszyta samodzielnie, kupiona, a nawet zrobiona z papieru. Flagę można wyeksponować przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy. W tym roku mija 20. rocznica formalnego uchwalenia Dnia Flagi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group