Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1059
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Święto Nauczyciela w gminie Dobromierz

Czwartek, 19 października 2017, 11:16
Autor: red
Gmina Dobromierz: Święto Nauczyciela w gminie Dobromierz
Fot. UG Dobromierz
Dzień Edukacji Narodowej jest dniem szczególnym, czasem podziękowań pracownikom oświaty za pracę dydaktyczno – wychowawczą, godną naśladowania postawę i zaangażowanie.

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Roztoce, Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Gniewkowie, a dzień wcześniej również ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dobromierzu uczestniczyli w uroczystych akademiach z tej okazji, podczas których obecni byli również wójt Jerzy Ulbin, zastępca wójta Edward Krumplewski i sekretarz Monika Borysewicz.

Przedstawiciele gminy przekazali wszystkim pracownikom najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowali za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia, za zaangażowanie w pracy i działania na rzecz rozwoju szkół w naszej gminie.

W tym roku nagrodę Wójta Gminy Dobromierz za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej, podejmowanej na rzecz uczniów, szkoły i środowiska lokalnego, otrzymali nauczyciele: p. Barbara Smolik, p. Katarzyna Stefańczyk p. Albina Rajca-Drozd oraz dyrektorzy szkół: p. Elżbieta Seperant, p. Dariusz Fica i p. Krzysztof Dziurla.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group