Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Święto osób starszych

Poniedziałek, 5 października 2020, 7:07
Aktualizacja: 11:08
Autor: red
Świebodzice: Święto osób starszych
Fot. UM Świebodzice
2 października (piątek) w sali Metalowiec odbyła się piękna uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, którego organizatorem był świebodzicki Klub Senior + na czele z Panią Agatą Koperską – koordynatorką Klubu.

W uroczystości uczestniczyli: seniorzy, zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Robert Sysa, koordynatorka Klubu Agata Koperska, pracownik OPS Aldona Górska. Zgromadzonych powitał serdecznie Robert Sysa przekazując świebodzickim seniorom serdeczne życzenia. Następnie głos zabrał zastępca burmistrza miasta Tobiasz Wysoczański, kierując do świebodzickich seniorów ciepłe życzenia w imieniu burmistrza miasta Pawła Ozgi oraz własnym, długich lat w zdrowiu, nieustającej pogody ducha, energii do podejmowania nowych wyzwań, życzliwości i szacunku ze strony społeczeństwa. Jednocześnie zastępca burmistrza podziękował szanownym seniorom za wielkie zaangażowanie, bardzo dobrą współpracę z samorządem oraz nieustającą chęć do działania, którą podziwiamy na co dzień. Zastępca burmistrza przekazał okolicznościowe, pisemne życzenia oraz kosz ze słodkościami, podkreślając, że nasi seniorzy są wszechstronnie uzdolnieni, tańczą, malują, podróżują, aktywnie biorą udział w akcjach i imprezach organizowanych przez Miasto Świebodzice. Zawsze uśmiechnięci i pełni optymizmu. Podczas uroczystości zastępca burmistrza miasta uhonorował także Agatę Koperską okolicznościowym dyplomem oraz upominkiem za zasługi na rzecz Klubu Senior+, podkreślając jak bardzo ważną rolę pełni w codziennej pracy na rzecz seniorów.

W dalszej części uroczystości seniorzy zaprezentowali swoje umiejętności, śpiewając i tańcząc. Uroczystość przebiegała w pełnej ciepła, przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group