Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Święto policji z nowym posterunkiem

Niedziela, 16 lipca 2017, 13:17
Autor: red
Gmina Świdnica: Święto policji z nowym posterunkiem
Fot. Gmina Świdnica
13 lipca br. z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasza Trawińskiego, kierownictwa KPP w Świdnicy, duchowieństwa, samorządowców powiatu świdnickiego i zaproszonych gości odbyły się doroczne obchody z okazji Święta Policji.

- Nam samorządowcom bardzo zależy na dobrej współpracy z policją w aspekcie bezpieczeństwa mieszkańców. Święto Policji to doskonały moment aby wyrazić uznanie i podziękować funkcjonariuszom za pełnioną służbę, wymagającą ciągłej gotowości do poświęceń oraz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi – podkreślała wójt Teresa Mazurek, podczas uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy.

Wręczono także akty mianowania na wyższe stopnie policyjne, nagrody oraz odznaczenia związkowych. W gronie awansowanych było 3 dzielnicowych gminy Świdnica.

Na stopień aspiranta awansowano:

mł.asp.Adama Kłyszejko
mł.asp.Łukasza Plutę

Na stopień młodszego aspiranta awansowano:

sierż.sztab.Michała Kopaczewskiego

- Bezpieczeństwa nie można dać na stałe. O to bezpieczeństwo należy dbać każdego dnia i go doskonalić. Myślę, że tak się w naszej policji dzieje. Dla naszej gminy Świdnica to także radosny dzień, bowiem już tylko tygodnie dzielą nas od uruchomienia nowego posterunku policji w Słotwinie. Obecnie kończą się prace remontowe. Jesteśmy przekonani, że nowy komisariat na terenie gminy oznaczać będzie jeszcze większe bezpieczeństwo naszych mieszkańców. W tym szczególnym dniu na ręce Pana Komendanta składam serdeczne życzenia: sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości, powodzenia w codziennej walce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym – życzyła wójt gminy Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group