Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 885
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Święto seniorów

Poniedziałek, 15 października 2018, 17:42
Autor: red
Żarów: Święto seniorów
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie jak co roku członkowie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów świętowali Dzień Seniora.

Spotkanie było okazją do wspólnej integracji, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Nie zabrakło życzeń, podziękowań i gratulacji, które na ręce naszych seniorów składał burmistrz Leszek Michalak.

- Od wielu lat aktywnie uczestniczycie w życiu naszej gminy. Bierzecie udział w wielu inicjatywach kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych, a swoją postawą pokazujecie, że nowoczesny senior może czerpać z życia pełnymi garściami. Serdecznie dziękuję za Waszą aktywną postawę i życzę Wam dużo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Znajdujcie czas na realizację swoich pasji i zainteresowań. Wszystkiego Najlepszego - życzył seniorom burmistrz Leszek Michalak.

Wspólna zabawa rozpoczęła się od złożenia życzeń i wzniesienia toastu ze spełnienie marzeń i pomyślność seniorów. O oprawę muzyczną zadbał jak zawsze Stanisław Wójcik, a na stołach nie zabrakło kulinarnych specjałów przygotowanych przez panie ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Imprezę prowadziła przewodnicząca żarowskiego Związku Danuta Kwiatkowska. Dzień seniora został sfinansowany ze środków budżetu gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group