Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świętojański ekopiknik

Poniedziałek, 23 maja 2022, 11:31
Autor: red
Świdnica: Świętojański ekopiknik
Fot. organizatorzy
Zapisy na trzecią edycję Świętojańskiego Ekopikniku właśnie ruszyły. Odbędzie się on 24 czerwca w Parku Centralnym w Świdnicy. Głównym celem imprezy jest promowanie ekologicznego stylu życia oraz ekoproduktów wytwarzanych przez lokalnych przedsiębiorców.

- Podczas tego wydarzenia chcemy pokazać mieszkańcom Świdnicy, jak ważna w życiu codziennym jest ekologia i co możemy robić, aby wspólnie zadbać o środowisko – mówi Szymon Chojnowski, zastępca prezydent Świdnicy.

W imprezie, w charakterze wystawcy, mogą wziąć udział przedsiębiorcy działający na terenie powiatu świdnickiego oraz osoby fizyczne prowadzące nierejestrową działalność gospodarczą w Świdnicy i najbliższej okolicy. Miasto zapewni bezpłatne miejsce wystawiennicze oraz możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich produktów.

Szczegółowych informacji udziela Łukasz Szafran pod numerem telefonu: 74/ 856 28 91 lub mailem: l.szafran@um.swidnica.pl.

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://forms.gle/2Kf8qPWX8j9inWwR6.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy, aby zgłaszać się jak najszybciej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group