Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1029
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Świętowała 85 urodziny

Sobota, 5 marca 2016, 16:35
Autor: opr. red.
Region: Świętowała 85 urodziny
Fot. www.um.zarow.pl
To był piękny i wyjątkowy jubileusz. Najpierw uroczysta msza święta, urodzinowy tort, życzenia i gratulacje, a na koniec dobra wspólna zabawa. Tak jubileusz 85 urodzin obchodziła Franciszka Malinowska mieszkanka Imbramowic. Urodzinową niespodziankę dla jubilatki przygotowała nie tylko jej najbliższa rodzina, ale również panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Z życzeniami do pani Franciszki przyjechali także burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny, radna Rady Miejskiej Paulina Trafas i sołtys Imbramowic Marek Fita. - To szczególna i wzruszająca chwila dla nas wszystkich.

W dniu tak pięknego jubileuszu życzymy, aby każdy kolejny dzień był dla Pani pomyślny i wypełniony miłością i życzliwością drugiego człowieka. Z okazji 85 urodzin składamy życzenia zdrowia, realizacji wielu pasji i wciąż niegasnącego zapału do podejmowania kolejnych ważnych inicjatyw. Wszystkiego najlepszego! - takie życzenia dostojnej jubilatce składali burmistrz Leszek Michalak i przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group