Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 614
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Jaworzyna Śląska: Świętowali jubileusze

Poniedziałek, 13 listopada 2023, 9:40
Aktualizacja: 11:40
Autor: red
Gmina Jaworzyna Śląska: Świętowali jubileusze
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Od ponad pół wieku wspierają się, zarówno w dobrych, jak i złych chwilach. W piątek 10 listopada pięć par z terenu gminy Jaworzyna Śląska świętowało jubileusz złotych godów, jedna para natomiast – diamentowych godów.

Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz wręczył jubilatom medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”, przyznawane przez prezydenta RP. – To wyjątkowy dzień przede wszystkim dla was, ale też dla całej naszej społeczności. Jestem dumny, że dajecie taki piękny przykład młodszym pokoleniom, jak budować związek oparty na miłości, przyjaźni, zaufaniu. Z całą pewnością nie było łatwo. Jak to w życiu bywa, chwile radości i szczęścia przeplatają się z momentami bardzo trudnymi. Daliście radę i życzę wam jeszcze wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności – mówił burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Medale za 50-lecie pożycia małżeńskiego odebrali Barbara i Stanisław Nowak, Helena i Władysław Laszków, Jadwiga i Stanisław Michalscy, Wiesława i Kazimierz Chęcik, Bogusława i Jan Nieciąg. 60-lecie małżeństwa świętują natomiast Bożena i Stanisław Wiraszka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group