Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1017
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Święty Mikołaj odwiedził gminę Jaworzyna Śląska

Niedziela, 9 grudnia 2018, 7:40
Aktualizacja: 11:42
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Święty Mikołaj odwiedził gminę Jaworzyna Śląska
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Dzieci marzą o tym dniu przez cały rok, a kiedy już nadejdzie, od samego ranka radośnie wyczekują chwili, w której zjawia się sympatyczny, brodaty przybysz.

Ten dzień jest pełen wielkich emocji, niespodzianek i spełnionych dziecięcych marzeń. Dzieci z ternu gminy Jaworzyna Śląska miały okazję spotkać się ze świętym Mikołajem w świetlicach środowiskowych w Jaworzynie Śląskiej, Czechach i Nowicach. Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami wręczyli dzieciom upragnione prezenty.

Wizyta św. Mikołaja mogła się odbyć dzięki sponsorom, którym składamy gorące podziękowania. Adresujemy je do: Pana Jakuba Sekuły, Pana Marka Wiraszki, Pana Artura Żelaznego, Pana Krzysztofa Humeniuka, Pani Agnieszki Ścibior, Pana Jerzego Zaremby, Pana Ryszarda Podgórskiego, Pani Lidii Madejczyk, Pana Kazimierza Przestrzelskiego, Pana Józefa Dziedzica Prezesa Zakładu Porcelany Stołowej „KAROLINA” w Jaworzynie Śląskiej oraz DINO Polska Sp. z o.o.

W godzinach popołudniowych Mikołaja widziano również na ulicach miasta. Wraz z wolontariuszami z Klubu Młodzieżowego św. Mikołaj dotarły do wielu miejsc w Jaworzynie Śląskiej, obdarowując cukierkami nie tylko najmłodszych mieszkańców naszego miasta, ale także tych nieco starszych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group