Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: ŚwInKa atakuje, Ireneusz Pałac promuje

Niedziela, 12 września 2010, 18:58
Aktualizacja: 19:00
Autor: KO
Świdnica: ŚwInKa atakuje, Ireneusz Pałac promuje
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Dziś kolejne Świdnickie Integracje Kabaretowe, do Świdnicy przyjechał kabaret Ani Mru Mru. Pierwszy występ w auli I LO rozpoczął się o godz. 17.00, drugi ma zacząć się o godz. 20.00. Na plakatach i banerach reklamujących ŚwInKę nasz Czytelnik dostrzegł nazwisko wiceprezydenta Świdnicy. I logo miasta.

- Dlaczego pod logotypem Świdnicy widnieje tylko nazwisko Ireneusza Pałaca, a nie ma jego funkcji? Przecież to wygląda, jakby to on rządził miastem. Obok jest herb powiatu i podpis: „Starosta Powiatu Świdnickiego Zygmunt Worsa” – napisał do nas Leszek.- Wygląda co najmniej, jakby to Pan Pałac był prezydentem Świdnicy.

Tak wyglądały materiały promocyjne przed wakacyjną przerwą w występach kabareciarzy, w taki sam sposób wyglądają teraz. Dlaczego na plakatach i banerach widnieje nazwisko zastępcy prezydenta Świdnicy? O to zapytaliśmy Stefana Augustyna, rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

- Organizator Świdnickich Integracji Kabaretowych zwrócił się do zastępcy prezydenta Świdnicy z prośbą o wyrażenie zgody na patronowanie temu przedsięwzięciu – odpowiada Stefan Augustyn. - To tradycyjne działania organizatorów różnych przedsięwzięć i jeśli tylko możemy, to takie działania wspieramy i prezydenci im patronują. Również powszechną praktyką jest, że miasto przekazuje gadżety i materiały promocyjne, które są przekazywane w formie nagród w konkursach, rozgrywkach i innych przedsięwzięciach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group